OpenAdLibraryOpenAdLibrary
Нативні рекламні мережі

Revcontent vs Taboola: охват, вартість і структура рекламодавців порівняно

Самостійно заявлений охват, задокументовані стартові бюджети і структура рекламодавців для Revcontent і Taboola, на основі знімка захоплених реклам за червень 2026 (157,727 креативів Taboola проти 11,478 Revcontent; це покриття, а не розмір ринку).

Живі нативні рекламні креативи Taboola, захоплені в OpenAdLibrary

Виберіть "більшу нативну мережу" і хтось скаже Taboola. Виберіть "дешевшу для старту" і скажуть Revcontent. Перше підтверджують власні цифри охвату мереж. Друге менш очевидне, бо обидві мережі документують денні бюджети від приблизно $50. Будь-яка з цих відповідей майже марна сама по собі. Питання, яке насправді має media buyer, вужче: для моєї вертикалі, моєї офері, мого бюджету, яку мережу тестувати першою?

Ця відповідь менше залежить від заголовкових цифр охвату, а від того, хто купує інвентар на кожній мережі у вашій категорії, і від ваших власних результатів тестування. Тому це порівняння ставить дві мережі рядом за охватом, стартовими витратами і структурою рекламодавців. Частина про структуру рекламодавців використовує знімок реклам, які ми захопили в червні 2026, що показує, що з'явилося в нашій колекції, а не витрати чи performance. Якщо ви оцінюєте всю галузь, почніть з як порівнювати нативні рекламні мережі і розглядайте цей текст як глибинний аналіз цих двох.

Знімок нашої колекції за червень 2026 нарахував 157,727 захоплених креативів Taboola і 11,478 креативів Revcontent. Це співвідношення відображає як покриття нашої колекції, так і самі мережі, тому воно не є мірою їхнього відносного розміру, витрат чи охвату. Використовуйте власні цифри охвату мереж нижче, з їхніми обмеженнями.

Revcontent vs Taboola в коротко#

Taboola описує себе як найбільшу discovery-платформу і заявляє понад 600 мільйонів щоденних активних користувачів. Revcontent заявляє понад 130 мільйонів щоденних користувачів на більш ніж 9,000 видавничих сайтах. Обидві цифри є самостійно заявленими і виміряні по-різному, але вони вказують на те, що Taboola досягає більше людей. Довідковий центр Revcontent встановлює мінімальний денний бюджет кампанії $50, а довідковий центр Realize від Taboola рекомендує щонайменше $50 на день. Яка мережа краще працює для офері, тут не встановлено; це залежить від вашого тесту.

Taboola Revcontent
Самостійно заявлений охват (перевірено 7 жовтня 2026) 600M+ щоденних активних користувачів; 9,000 видавців на сторінці about, 11,000+ преміум-видавців на Realize 130M+ щоденних користувачів; понад 9,000 видавничих сайтів; понад мільярд щоденних показів реклами
Захоплені креативи (наш знімок за червень 2026; покриття, не розмір ринку) 157,727 11,478
Помітний інвентар 30-річне ексклюзивне нативне партнерство з Yahoo (2023) Заявляє, що має ексклюзивний інвентар від видавців, серед яких AccuWeather, NPR, CNN, CBS News, LA Times і Reader's Digest
Вхід для видавців Тут не розглядається; перевірте умови Taboola для видавців Жодних мінімальних вимог до pageview чи трафіку; розгляд у кожному випадку окремо
Бюджет рекламодавця Рекомендує щонайменше $50 на день або бюджет у 10 разів більший за вашу ціль CPA Мінімальний денний бюджет кампанії $50; опублікованого мінімального депозиту не знайдено
Структура рекламодавців Дивіться знімок за червень 2026 нижче Дивіться знімок за червень 2026 нижче

Охват: масштаб vs доступ#

Охват — це де дві мережі дійсно розділяються, і де множина порівнянь зупиняється занадто рано.

За власними цифрами мереж Taboola досягає більше щоденних користувачів: вона заявляє понад 600 мільйонів щоденних активних користувачів проти понад 130 мільйонів щоденних користувачів у Revcontent. Кількість видавців є ближчою, ніж часто припускають: Taboola наводить 9,000 видавців на своїй сторінці about і 11,000+ преміум-видавців на Realize, а Revcontent наводить понад 9,000 видавничих сайтів, хоч визначення різняться. Taboola також має ексклюзивні домовленості, зокрема 30-річне ексклюзивне нативне партнерство з Yahoo, оголошене у 2023, тому частина її інвентаря недоступна в інших місцях. Більший охват означає більший доступний volume, але ця стаття не має доказів, що він приносить стабільнішу performance, і наші підрахунки захоплених креативів не показують, скільки рекламодавців платять за будь-яку з мереж.

Revcontent також працює на великому масштабі. Її сторінка для рекламодавців заявляє понад мільярд щоденних показів реклами для понад 130 мільйонів щоденних користувачів на більш ніж 9,000 видавничих сайтах, і каже, що її інвентар включає ексклюзивні розміщення від таких видавців, як AccuWeather, NPR, CNN, CBS News, LA Times і Reader's Digest; ми не перевіряли ці розміщення. Її довідковий центр каже, що немає мінімальних вимог до pageview чи трафіку для видавців; кожен домен розглядається окремо. Ми не маємо вимірювання того, як її mix видавців розподіляється між household names і меншими сайтами.

Практичний висновок: більший заявлений охват Taboola дає креативу, що довів себе у ваших даних, більше простору для масштабування. Мінімум $50 на день у Revcontent робить можливим невеликий перший тест, але чи є тест там дешевшим або швидшим, залежить від цін кліків і конверсійних ставок у вашій вертикалі. Масштаб є активом лише тоді, коли ваші власні дані підтвердили підхід.

Примітка про ширший ринок, тому що він формує, як обговорюється "масштаб". У лютому 2025 Outbrain завершив своє приблизно $900 мільйонне придбання Teads, і комбінована компанія зараз працює під назвою Teads, тому стара рамка "Taboola vs Outbrain" змінилася (ми розглядаємо це в Taboola vs Outbrain, now Teads). Taboola залишається незалежною і описує себе як найбільшу discovery-платформу; це її власне твердження. MGID vs Revcontent порівнює Revcontent з іншою мережею середнього рівня.

Вартість: порог входу vs реальний CPC#

Є два питання вартості, і вони мають різні відповіді.

Стартові витрати: довідковий центр Revcontent встановлює мінімальний денний бюджет кампанії $50, її сторінка для рекламодавців заявляє відсутність мінімальної вимоги до витрат, і ми не знайшли опублікованого мінімального депозиту. Кампанії призупиняються, коли баланс падає приблизно до $25, якщо не увімкнено авто-поповнення, а оплата карткою має 3.15% комісії за зручність. Довідковий центр Realize від Taboola рекомендує денний бюджет у 10 разів більший за вашу ціль CPA, або щонайменше $50; для кампаній Maximize Conversions він каже, що бюджет у 10 разів більший за ціль CPA допомагає завершити фазу навчання, а для Enhanced CPC або Fixed Bid радить стартувати з 5-кратного розміру цілі CPA на день. Це рекомендації, а не опублікований жорсткий мінімум. Для невеликого тесту на кліках задокументовані мінімуми схожі; кампанії Taboola, оптимізовані на конверсії, орієнтують на бюджети, прив'язані до вашої цілі CPA.

Реальний CPC — окрема справа, і він залежить від вертикалі, geo, таргетингу і ставок на обох мережах. Ця стаття не має зіставлених даних CPC чи конверсій для цих двох мереж, тому вона не каже, у якої з них дешевші кліки чи нижча cost per acquisition. Нижча ціна кліка допомагає лише тоді, коли конверсійні ставки тримаються, тому порівнюйте cost per acquisition з ваших власних тестів. Native Ads CPC Benchmarks пояснює, як перевіряти джерела CPC і побудувати власний baseline, а How Much Do Native Ads Cost розповідає про розмір бюджету тестування.

Одне захоплення Taboola за червень 2026 показує finance pre-lander про податкову пільгу від Fresh Start Information, який вперше з'явився за 13 днів до захоплення. Цей проміжок не показує ні його ціну кліка, ні конверсійну ставку, ні те, чому він працював на Taboola:

Жива нативна реклама Taboola tax-relief
Caption: Finance реклама Taboola від Fresh Start Information, захоплена OpenAdLibrary у червні 2026, через 13 днів після першої появи.

Висновок про бюджет: оцінюйте вартість за вашою виміряною cost per acquisition, а не лише за ціною кліка чи за тим, як довго реклама конкурента залишалася видимою.

Структура рекламодавців: що ми захопили на кожній#

Rate cards не показують, хто рекламується. Наша колекція захоплює реклами на обох мережах, простежує redirect-шляхи до landing page без кліку на живі реклами, і визначає рекламодавця, де це можливо. Знімок за червень 2026 нижче показує паттерни в тому, що ми захопили, а не витрати по всій мережі.

Почніть з вертикалей. У знімку за червень 2026 найбільшими автоматичними мітками на Taboola були health (6,048 захоплених креативів), finance (5,558), insurance (4,303), e-commerce (3,330), home and garden (2,630) і software (2,206). На Revcontent ними були health (1,459), finance (424), home and garden (403), insurance (322), nutra (250) і fashion (123). Health становив близько 12.7% захоплень Revcontent (приблизно один з восьми) і близько 3.8% захоплень Taboola. E-commerce і software не входили до шести найбільших міток Revcontent, але їхні підрахунки на Revcontent не були вказані, тому ми не можемо сказати, наскільки малими вони були. Ці частки походять з колекцій з різним покриттям на кожній мережі.

Захоплення Taboola включали впізнавані consumer бренди і arbitrage видавців (сайти, що купують трафік, щоб монетизувати перевантажені рекламою статті) поряд з direct-response рекламодавцями, в insurance, automotive, retail, subscription apps і finance. Наприклад, Honda Cars India запускала brand креатив у тому ж знімку, що й рекламодавці добавок:

Жива brand реклама Taboola Honda City auto
Caption: Brand реклама Taboola від Honda Cars India, захоплена OpenAdLibrary у червні 2026.

Insurance була третьою за величиною міткою Taboola у знімку (4,303 захоплених креативів), і захоплення включали прості geo-targeted офері, як цей австралійський life-insurance pre-lander, а також curiosity-gap креативи:

Жива нативна реклама Taboola Australian life insurance
Caption: Insurance реклама Taboola, що таргетиться Australia, захоплена OpenAdLibrary у червні 2026.

Захоплення Revcontent схилялися до direct-response форматів: з'являлися supplements, "this one trick" health підходи, financial-offer pre-landers і survey чи sweepstakes funnels, і багато funnels проходили через advertorial або спонсорований контент pre-lander перед офері. Окрім частки health вище, ми не вимірювали ці паттерни, тому ставтеся до них як до спостережень, а не пропорцій. Ми не маємо доказів, що перевірка Revcontent є більш permissive. Її опубліковані політики вимагають, щоб твердження в заголовках були підтверджуваними на landing page, і забороняють фальшиву терміновість у промо, тому перевіряйте поточні політики обох мереж перед тестуванням будь-якого агресивного підходу.

Агресивний health підхід не був унікальним для Revcontent; захоплення Taboola також його включали, як цей memory-scare креатив від Vital Guardian:

Жива нативна реклама Taboola health curiosity-gap
Caption: Health реклама Taboola від Vital Guardian, захоплена OpenAdLibrary у червні 2026.

Ось підрахунки зі знімка за червень 2026 поруч. Кожна частка — це підрахунок, поділений на кількість захоплених креативів цієї мережі у знімку; решта мали інші мітки або жодної:

Автоматична мітка Захоплення Taboola (частка від 157,727) Захоплення Revcontent (частка від 11,478)
Health 6,048 (3.8%) 1,459 (12.7%)
Finance 5,558 (3.5%) 424 (3.7%)
Insurance 4,303 (2.7%) 322 (2.8%)
Home and garden 2,630 (1.7%) 403 (3.5%)
E-commerce 3,330 (2.1%) Не вказано
Software 2,206 (1.4%) Не вказано
Nutra Не вказано 250 (2.2%)
Fashion Не вказано 123 (1.1%)

Ці частки описують один знімок за різного покриття колекції для кожної мережі, і mix змінюється залежно від geo і з часом. Вони не вимірюють витрати, кількість рекламодавців чи те, яка мережа краще конвертує для вертикалі, а присутність survey, sweepstakes і consumer-брендів не підраховувалася. Використовуйте їх, щоб вирішити, куди дивитися, потім перевірте поточні захоплення у вашому geo і порівняйте власні результати тестів на кожній мережі.

Як довго спостерігалися реклами?#

Ви читатимете галузеву легенду про 90-денних нативних переможців; ставтеся до неї як до folklore. Що ми можемо показати — це проміжок між першим і останнім захопленням. У даних за червень 2026 це вікно сягало близько 28 днів, і рекламодавці, чиї креативи його досягли, включали SmartAsset у finance, Hidden Hearing у health і кілька IQ-quiz funnels від My IQ. 28-денний проміжок означає, що ми захопили креатив на початку і в кінці цього періоду; він не показує безперервної доставки, витрат, конверсій чи того, що підхід був підтверджений.

На будь-якій з мереж креатив, захоплений на багатьох видавцях протягом трьох-чотирьох тижнів, вартий огляду, але це спостереження не є доказом, що він прибутковий. Воно може відображати брендовий чи тестовий бюджет, повільну оптимізацію, довгий flight або прогалини в захопленні. Креатив Nebroo "ditching hearing aids" нижче вперше з'явився за 26 днів до цього захоплення:

Жива нативна реклама Taboola hearing-device
Caption: Health реклама Taboola від Nebroo, захоплена OpenAdLibrary у червні 2026, через 26 днів після першої появи.

Довго спостережувані креативи показують, які підходи конкуренти тримали на ринку. Вони не показують, який підхід виграє, а копіювання їх може скопіювати необґрунтовані твердження, тому тестуйте власну версію і перевіряйте її твердження.

Як підтвердити це для вашої вертикалі#

Не беріть таблицю вище на віру. Вся перевага нативної рекламної мережі на відкритому вебі полягає в тому, що її реклами є публічними і спостережуваними. Ось метод, який ми використали б, щоб вирішити питання Revcontent-vs-Taboola для однієї конкретної категорії:

Перегляньте захоплені реклами, відфільтровані по кожній мережі, по одному geo за раз (фільтри вимагають плану Founders). Нативний buying сегментований по мережі і країні, тому порівнюйте like with like. Читайте креативи для підходу, не для дизайну. Групуйте, що ви бачите ("doctors hate this," "2026 rebate," "drivers in your state overpay") і зауважте, які підходи з'являються найчастіше в захопленнях кожної мережі. Прослідкуйте redirect-шлях до рекламодавця і landing page. Реальний рекламодавець часто стає ясним лише в кінці redirect chain, на landing-page домені. Робіть це без кліку на живу рекламу, щоб не забруднювати дані мережі або ваші cookies. Відстежуйте дати спостереження протягом кількох тижнів. Креатив, захоплений на багатьох видавцях протягом трьох-чотирьох тижнів, вартий ближчого огляду, а бачити ту саму оферу на обох мережах показує вам, де вона подорожує; жодне з цього не показує, що вона конвертує. Тестуйте кандидатні підходи на обох. Напишіть власну версію підходу, побаченого на одній мережі, перевірте її твердження і запустіть на іншій. Дозвольте вашим конверсіям, а не reputation, вирішити, яка мережа працює для цієї вертикалі.

Кроки 3 і 4 — це ті, що руйнуються вручну. OpenAdLibrary захоплює креативи, простежує редиректи до landing page без кліку на живі реклами, і визначає рекламодавця за нативними рекламами, де це можливо. У червні 2026 колекція містила 589,036 креативів, 926,259 захоплень landing page і понад 5.4 мільйона ad observations по 42 мережах; це історичні цифри колекції, а не поточний підрахунок чи розмір ринку. Ви можете порівняти захоплення на нашому Taboola ad spy view і зробити те саме для Revcontent. Безкоштовний план показує 20 найновіших реклам Meta, TikTok і нативних без картки; пошук, фільтри і збережені дослідження вимагають плану Founders за $29.99 на місяць.

Вердикт#

Немає універсального переможця, лише fit. Taboola заявляє більший охват і тримає ексклюзивний інвентар, як Yahoo, що має значення, коли креатив довів себе у ваших власних даних. Revcontent документує мінімальний денний бюджет $50 і розгляд видавців у кожному випадку окремо. Жоден з виборів не вирішує ціну кліка, конверсійну ставку чи те, наскільки строго перевірятимуть ваш креатив; це роблять ваші результати тестів і поточні політики кожної мережі.

Практичний підхід — дослідити обидві мережі, тестувати кандидатні підходи на кожній і залишити ту, що виграє оферу у ваших власних даних. Для budget-first framing того ж рішення проти третього варіанту, перегляньте MGID vs Taboola.

Часті питання

З Revcontent чи Taboola дешевше почати?
Довідковий центр Revcontent встановлює мінімальний денний бюджет кампанії на рівні $50, на її сторінці для рекламодавців зазначено, що мінімальної вимоги до витрат немає, і ми не знайшли опублікованого мінімального депозиту. Довідковий центр Realize від Taboola рекомендує щонайменше $50 на день, або 10-кратний ваш CPA-ціль, і прив'язує бюджети для кампаній з оптимізацією на конверсії до CPA-цілі. Для невеликого тесту на основі кліків задокументовані мінімуми схожі; дешевшою мережею для вашої офері буде та, де нижча вартість залучення клієнта у вашому власному тесті.
Яка мережа має більший охват, Revcontent чи Taboola?
Taboola, за власними цифрами мереж: Taboola заявляє понад 600 мільйонів щоденних активних користувачів, тоді як Revcontent заявляє понад 130 мільйонів щоденних користувачів на понад 9,000 видавничих сайтів. Обидва показники самостійно заявлені і вимірюються по-різному. Taboola також має ексклюзивний інвентар, як-от її 30-річне партнерство з Yahoo. Наш знімок за червень 2026 нарахував 157,727 захоплених креативів Taboola і 11,478 креативів Revcontent, але ці цифри відображають охоплення нашого збору даних і не вимірюють охват.
Чи працюють на Revcontent і Taboola однакові рекламодавці?
Деякі рекламодавці з'являються на обох мережах, і ви можете перевірити конкретного рекламодавця, пошукавши захоплення з кожної мережі. У нашому знімку за червень 2026 захоплення Taboola включали впізнавані бренди, як-от Honda Cars India, поряд з рекламодавцями в insurance і finance, тоді як health становила більшу частку захоплень Revcontent (12.7% проти 3.8%). Це спостереження з одного знімка, а не частки по всій мережі, тому перевіряйте поточні захоплення для вашої вертикалі та geo.
Revcontent — хороша альтернатива Taboola для афіліатів?
Може бути. Revcontent документує мінімальний денний бюджет кампанії у $50, а її заявлений охват менший, ніж у Taboola. У нас немає доказів, що вона більш толерантна до агресивних підходів або що Taboola конвертує більш стабільно, і політики Revcontent вимагають, щоб твердження в заголовках можна було підтвердити на landing page. Дослідіть, що запускають конкуренти на кожній мережі, напишіть і перевірте власну версію підходу, протестуйте її на обох і дозвольте вашим даним конверсій вирішити.
Як довго живуть виграшні нативні реклами на Taboola і Revcontent?
У наших даних за червень 2026 проміжок між першим і останнім захопленням сягав приблизно 28 днів. Це те, як довго ми спостерігали креативи, а не те, як довго вони працювали чи чи працювали вони взагалі: проміжок спостереження не показує безперервної доставки, витрат, конверсій чи прибутку. Ставтеся до часто цитованої легенди про 90 днів так само як до непідтвердженої, і оцінюйте підхід за результатами вашого власного тесту.
Команда OpenAdLibrary
АвторКоманда OpenAdLibrary
Дослідження нативної реклами та ad intelligence

Ми створюємо OpenAdLibrary — відкриту платформу для прозорості реклами. Щодня наші системи збирають живі нативні оголошення на Taboola, Outbrain, MGID, Revcontent, Teads, Yahoo та MSN, ідентифікують справжнього рекламодавця за кожним з них і відстежують клік до цільової сторінки. Ці гайди концентрують наші спостереження з цих даних, щоб ви могли досліджувати ринок швидше.